Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Na wspólnej drodze do rozwoju infrastruktury transportowej

18 kwietnia 2008 r. w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja pt. „Na wspólnej drodze do rozwoju infrastruktury transportowej”. Konferencja została objęta patronatem honorowym przez Ministerstwo Infrastruktury i patronatem lokalnym przez Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp.

Celem konferencji była integracja środowisk pogranicza polsko - niemieckiego wokół kluczowych zagadnień infrastruktury transportowej i połączeń komunikacyjnych między miastami i regionami tego obszaru. Spotkanie było platformą do dyskusji na temat istotnych problemów w zakresie rozwoju infrastruktury transportowej oraz kreowania nowych rozwiązań w tej dziedzinie.
Podczas dyskusji panelowej zwrócono uwagę na potrzeby środowisk gospodarczych i samorządowych pogranicza polsko - niemieckiego w zakresie popularyzacji wspólnych działań na rzecz rozbudowy i unowocześniania infrastruktury komunikacyjnej.
Wystąpienia poszczególnych prelegentów dostarczyły uczestnikom konferencji wiedzy na temat sytuacji infrastruktury połączeń komunikacyjnych i planów rozwojowych na szczeblu rządowym i samorządowym.

Organizatorami konferencji była Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz bbw Bildungszentrum Frankfurt (Oder) GmbH.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki