Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Musical "Fame"

Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. serdecznie zaprasza na spektakl "Fame" 04.06.2009 w godz. 11.00 i 19.00. Spektakl w reżyserii Dyrektora Teatru Jana Tomaszewicza, choreografii Igora Kryszyłowicza, scenografii Hanny Szymczak.

Trwają egzaminy wstępne do szkoły artystycznej kształcącej tancerzy, aktorów i muzyków. Wśród przyszłych studentów znajdują się m.in.: ambitna piosenkarka Carmen i utalentowany tancerz Tyrone. Tak zaczyna się opowieść o młodych artystach i ich drodze do tytułowej sławy. Śledzimy ich losy, od rygorystycznych egzaminów, poprzez mordercze treningi, aż po pierwsze, okupione ciężką pracą sukcesy. Dla wielu z nich kariera artystyczna to jedyna droga do wyrwania się z etnicznego getta i patologicznych środowisk. Musical „Fame” to historia pełna dramatycznych sytuacji; opowieść o marzeniach, wielkim talencie, pierwszej miłości, pasji życia oraz o dominującym pragnieniu młodych ludzi, by odmienić swój los i zrobić karierę a także o cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces...

30-osobowy zespół artystyczny składający się z 7 muzyków, 13 aktorów i 10 tancerzy wykonuje ponad dwu godzinny spektakl w całości na żywo!!!
 

Bilety promocyjne w cenie 20 zł dla wszystkich.

Repertuar teatru na czerwiec >>>

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki