Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Międzynarodowy tydzień coachingu w WSB

W dniach 15-21 maja obchodzimy Międzynarodowy Tydzień Coachingu.

WSB włączyła się do ogólnopolskich działań firmowanych przez International Coach Federation, największą ogólnoświatową organizację coachingową reprezentującą środowisko profesionalnych coachów. Przez cały tydzień odbywać się będą bezpłatne spotkania z coachami. Zapraszamy do spojrzenia w siebie, podniesienia własnych kompetencji, sprawdzenia jak usprawnić proces uczenia się, jak lepiej osiągać wybrane przez siebie cele i podnieść jakość swojego życia.

Program

15 maja, 17.00-18.30

Joanna Neczajewska „Czy wiesz, że Twój mózg jest szczęśliwy, kiedy się rozwijasz?”
Nie jest tajemnicą, że uczymy się przez całe życie. Ale na ile robimy to w sposób ukierunkowany? Celowy i świadomy? Na ile korzystamy z przypadkowej wiedzy, którą "załapujemy" po drodze? Celem warsztatu, jest stworzenie książki o sobie, o swoim uczeniu: do dziś... i od dziś.

15 maja, 18.40-20.10

Anna Starzyńska-Maniecka „Coaching partnerski w duecie i solo, czyli żyj jak pragniesz”
Decyzja o byciu razem to dopiero początek drogi: warto przepracować cele, oczekiwania, potrzeby... Nie unikniecie wertepów, ale zawsze możecie znaleźć sposób na to, by je pokonywać wspólnie.

16 maja, 17.00-18.30

Oktawian Kowalczyk „Wykorzystanie obrazu w coachingu grupowym, zespołowym i indywidualnym”
Zastosowanie obrazu i gier coachingowych w procesach rozwoju osobistego oraz w pracy nad budowaniem zespołów i wzmacnianiem efektywności. Jak obraz i metafora wpływa na autorefleksję, poczucie własnej wartości i podejmowanie działania w procesach indywidualnych oraz grupowych. Co daje pauza, inne spojrzenie, zmiana perspektywy. Dlaczego jest to istotne i warto z takich narzędzi korzystać… dowiecie się na warsztacie…

17 maja, 17.00-18.30

Mariusz Stawarski „Strategie budowania efektywnego zespołu”
Praca w zespole - to umiejętność bardzo często wymieniana w ogłoszeniach o pracę. Dowiedz się już teraz, jakie są podstawowe mechanizmy działania w grupie. Odkryj swoja rolę w zespole, do którego będziesz chciał dołączyć.

18 maja, 17.00–18.30

Joanna Błaszkiewicz „Ograć przekonania”
Dowiedz się, czym są przekonania. Skąd się biorą? Jak się dzielą? Jak na nas wpływają? Jak zmieniać te, które nas blokują i czy jest to w ogóle możliwe...

18 maja, 18.30-20.00

Hanna Nowosielska „ Analiza transakcyjna – najbardziej praktyczna teoria w skutecznej komunikacji”
Jak to jest, że z jednymi osobami zawsze rozmawia nam się dobrze, a z innymi często „coś nie gra”? Dlaczego nawet z tą samą osobą, czasem dogadujemy się bez żadnych problemów, a innym razem jakbyśmy mówili w dwóch różnych językach? Jak to się dzieje, że wpadamy w dziwne schematy i słowne przepychanki, wcale nie szukając konfliktu? Analiza Transakcyjna jest kluczem do łatwiejszej i skuteczniejszej komunikacji. Poznaj stany Ja i przekonaj się jak często je zmieniasz, bo dzieje się to wielokrotnie każdego dnia.

 

Warsztaty będą realizowane w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Walczaka 25.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! WSTĘP WOLNY!


SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki