Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Międzynarodowa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu partnerem WSB

WSB nawiązała współpracę z kolejną uczelnią partnerską. Międzynarodowa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to jedyna w Polsce niepubliczna uczelnia posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku Logistyka.

Uczelnia wysoko oceniana jest w rankingach, legitymuje się certyfikatem ISO 9001, międzynarodową akredytacją z dziedziny logistyki i posiada pierwszą kategorię parametryczną Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Oznacza to najwyższe uznanie w zakresie prowadzenia prac naukowych. 

Logistyka w WSB od zawsze cieszyła sie zainteresowaniem studentów i uznaniem pracodawców. Cieszy więc fakt, że przed studentami otwierają się nowe perspektywy. W ramach porozumienia absolwenci WSB będą mogli na dogodnych warunkach podjąć studia magisterskie w tej renomowanej uczelni. Dzięki współpracy z MWSLiT i jej szerokiemu, międzynarodowemu doświadczeniu (absolwenci otrzymują podwójny polsko-francuski dyplom) studenci i absolwenci WSB będą mieli dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie logistyki, wspólnych projektów, wykładów zaproszonych gościnnie wykładowców oraz możliwość wizyt studyjnych w nowoczesnych laboratoriach logistycznych. W planie jest prowadzenie studiów podyplomowych i specjalistycznych kursów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.mwsl.eu

Szkoła Wyższa MWSLiT

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki