Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Międzykulturowe Targi Pracy

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. w swojej siedzibie przy ul. Myśliborskiej 30 organizuje w dniu 22 czerwca 2012r. w godzinach 10.00 – 14.00 Międzykulturowe Targi Pracy.

 

Targi skierowane są do młodzieży, studentów i wszystkich osób poszukujących pracy, szczególnie w firmach z kapitałem zagranicznym charakteryzujących się odmienną kulturą organizacyjną. Praca w środowisku międzykulturowym wymaga specjalnego przygotowania, wiedzy na temat odmienności kulturowych, zwyczajów i organizacji pracy.

W trakcie Targów firmy i agencje z naszego regionu przedstawią specyfikę pracy w różnych instytucjach i przedsiębiorstwach oraz aktualne oferty zatrudnienia. Uzupełnieniem targów będą prezentacje o tematyce związanej z międzykulturowością w organizacji oraz warsztaty z doradcami zawodowymi. Odwiedzający będą mieli okazje do uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych w trzech językach – po polsku, angielsku i niemiecku.

Gościem specjalnym Targów będzie poseł na Sejm RP pochodzenia Afrykańskiego dr Killion Munyama.

Program targów przewiduje:

 

  • 10.00-12.00 - prezentacje i dyskusje na temat międzykulturowości w organizacji (dr Killion Munyama, Vetoquinol Biowet, TPV)
  • 12.00-14.00 - warsztaty z doradcami zawodowymi , rozmowy kwalifikacyjne, stoiska z ofertami pracy 

 

 

Załączniki do artykułu:
Program targów
Zgłoszenie dla szkół

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki