Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Maturzysto - wybierz ciekawy zawód razem z WSB

Grupa ponad 120 uczniów gorzowskich szkół ponadgimanzjalnych spotkała się w czwartek 16 grudnia w auli WSB, by zaznajomić się z prezentacjami różnych ciekawych zawodów, które można wykonywać po ukończeniu studiów w tej uczelni.

Kolejne spotkanie w ramach projektu Partnerska szkoła zostało przygotowane w celu przybliżenia uczniom wymagań i korzyści wynikających z podjęcia pracy w danym zawodzie. Zawody prezentowane były przez specjalistów i praktyków z zakresu logistyki, zarządzania kadrami, urbanistyki, socjologii i pomocy społecznej. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali jakie perspektywy zatrudnienia ma absolwent Gospodarki przestrzennej i jak różne aktywności może podejmować po ukończeniu tego kierunku studiów. Pani rektor – z powołania logistyk - zachęcała młodzież do zainteresowania się tym tak wszechstronnym i potrzebnym dziś w każdym przedsiębiorstwie specjaliście. O szerokich możliwościach pracy w Vetoquinol Biowet opowiadała dyrektor HR tej firmy, zachęcając zarówno do studiowania zarządzania kadrami, jak i podnoszenia kompetencji społecznych na kierunku socjologia. O trudnej, odpowiedzialnej, ale równocześnie dającej wiele satysfakcji pracy interwenta kryzysowego opowiadała dyrektor Centrum Interwencji Kryzysowej.
Na zakończenie spotkania kanclerz WSB przedstawiła aktualną ofertę edukacyjną Uczelni i szczególne zaangażowanie szkoły we współpracę z lokalnymi pracodawcami oraz dbałość o wysoką jakość kształcenia.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki