Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Lodołamacze 2008

17 kwietnia 2008r. Regionalna Kapituła Konkursu LODOŁAMACZE 2008 w Poznaniu ogłosiła laureatów konkursu w regionie obejmującym województwo wielkopolskie i lubuskie. Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. zdobyła I miejsce w kategorii Pracodawca Nieprzedsiębiorca.

Kapituła wyłaniała finalistów konkursu w kategoriach: Zakład Pracy Chronionej, Otwarty Rynek, Pracodawca Nieprzedsiębiorca, Przedsiębiorca – Osoba Niepełnosprawna, Zakład Aktywności Zawodowej. Zgłoszenia do konkursy w tym regionie dokonało 50 pracodawców.
Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. zdobyła I miejsce w kategorii Pracodawca Nieprzedsiębiorca. Nagrody są wyrazem uznania dla polityki kadrowej pracodawcy na rzecz niepełnosprawnych pracowników.
Nagroda automatycznie kwalifikuje uczelnię do Ogólnopolskiego Etapu Konkursu. Gala Finałowa odbędzie się 27 maja w Łazienkach Królewskich, gdzie wręczone zostaną statuetki LODOŁAMACZA 2008 – symbol Pracodawcy Wrażliwego Społecznie.
Głównym celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się profesjonalną polityką personalną, otwartą na wsparcie pracowników w obszarze problemów zdrowotnych i rehabilitacyjnych, promocja zatrudnienia osób niepełnosprawnych, zachęta do tworzenia nowych miejsc pracy dla pracowników niepełnosprawnych oraz uwrażliwienie pracodawcy na działalność charytatywną i członkostwo w organizacjach społecznych.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki