Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Kryminalna Gra Miejska i Zdjęcie Maturzystów 2010

Wydział Rozwoju i Promocji Miasta oraz Wyższa Szkoła Biznesu w ramach akcji Maturzyści 2010 zapraszają uczniów klas maturalnych do wspólnej pamiątkowej fotografii i wzięcia udziału w grze miejskiej.
 

Projekt zakłada zebranie wszystkich maturzystów z Gorzowa Wlkp. i okolic na Bulwarze Nadwarciańskim (część zachodnia – koło Wildomu, ul. Nadbrzeżna), dnia 27 kwietnia 2010 r. (wtorek) o godzinie 13:00 i zrobienie im pamiątkowego zdjęcia. Aby zapewnić uczniom dreszczyk emocji przed egzaminem maturalnym organizatorzy proponują wzięcie udziału w Kryminalnej Grze Miejskiej. Start gry o godzinie 11:00 przy ul. Wał Okrężny koło Dominanty!


Gra miejska to forma rozrywki łącząca elementy podchodów, gier komputerowych czy happeningów, w której planszą jest miasto, które można poznać od zupełnie innej strony. Gracze stają się detektywami, którzy muszą rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa sprzed wielu lat. Kolejne miejsca, zabytki, pomniki wskazują odpowiedzi na pytania kto, gdzie, kiedy i dlaczego... W grze mogą wziąć udział drużyny składające się z uczniów jednej klasy maturalnej. Każda z grup dostanie przewodnik po zbrodni (tekst gry) oraz akta śledztwa, które trzeba wypełnić przed dotarciem do mety. O zwycięstwie decyduje: kolejność dotarcia do mety (20 punktów dla pierwszej drużyny i o jeden mniej dla każdej kolejnej), punktacja za pytania bonusowe (za każde 10 punktów, max 40), poprawnie wypełnione akta zbrodni (każdy element 10 punktów, max 70). Na najlepszą klasę czekają atrakcyjne nagrody!
Gra miejska, którą proponujemy maturzystom miała być częścią I Gorzowskich Spotkań z Książką, które z powodu tragedii w Smoleńsku zostały częściowo odwołane.


Mamy nadzieję, że akcja Maturzyści 2010 stanie się lokalnym wydarzeniem cieszącym się dużym zainteresowaniem i wzbudzającym pozytywne emocje wśród mieszkańców miasta. Przedsięwzięcie odbywa się w Gorzowie już po raz drugi.

 

Zgłoszenie
            Format: dokument PDF, wielkość: 184KB

 

Zaprszamy do bejrzenia zdjęcia z zeszłego roku <<link>>

 

Organizatorzy:

 Patronat medialny:

 

 

Sponsor:

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki