Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Konferencja naukowa: Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej

Dnia 31 maja 2012 r. w siedzibie WSB odbyła się II Konferencja Naukowa "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej".

 

To już druga konferencja poświęcona bardzo aktualnym problemom związanym z zagospodarowaniem przestrzeni i problematyką szeroko pojętej gospodarki przestrzennej.

Konferencja adresowana była głównie do środowiska naukowego wyższych uczelni, w których prowadzone są badania w tej dziedzinie. Jednakże, wzorem ubiegłego roku, zarówno odbiorcami jak i aktywnymi uczestnikami spotkania byli także praktycy oraz pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, których zakres działalności wymaga uwzględnienia aspektów przestrzennych. Spotkanie miało przyczynić się do wymiany myśli, koncepcji i uwag dotyczących diagnozy sytuacji i stosowania w praktyce rozwiązań problemów dotyczących gospodarki przestrzennej.

Swoją obecność zaznaczyli naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Warszawskiej i Opolskiej, Akademii Pomorskiej, pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu oraz praktycy z Gorzowa, którzy podzielili się swoją wiedzą, wynikami badań i doświadczeniami praktycznymi.

Konferencja realizowana jest w ramach projektu pt.: „Gospodarka przestrzenna – kierunek z wizją” -  finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Załączniki do artykułu:
Ulotka

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki