Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Kierunek Zarządzanie oceniony pozytywnie przez Państwową Komisję Akredytacyjną!

Kierunek Zarządzanie,  prowadzony na Wydziale Nauk Ekonomicznych WSB, otrzymał POZYTYWNĄ ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej! Akredytacja została przyznana na 6 lat! To najdłuższy okres, na jaki można uzyskać pozytywną akredytację, zgodnie z przepisami PKA. 

Państwowa Komisja Akredytacyjna mocą Uchwały Prezydium nr 522/2010 z dnia 10.06.2010 r. wydała ocenę pozytywną w sprawie jakości kształcenia na kierunku Zarządzanie na poziomie studiów pierwszego stopnia. Pierwszą pozytywną akredytację PKA kierunek Zarządzanie otrzymał w 2004 r.

 

Pozytywna ocena PKA oznacza, że Wyższa Szkoła Biznesu spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie. Zgodnie z oceną, poziom prowadzonych przez uczelnię studiów odpowiada kryteriom jakościowym Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

 

To już druga pozytywna ocena jakości kształcenia przyznana przez PKA Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. w tym roku akademickim. W listopadzie 2009 r. pozytywną akredytację otrzymał kierunek Socjologia.

 

WSB kształci studentów na kierunku Zarządzanie od 1997 r., czyli od początku funkcjonowania. Aktualnie oferta edukacyjna Uczelni obejmuje studia pierwszego stopnia na trzech kierunkach:

W ofercie Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się również studia podyplomowe oraz szkolenia i kursy, w tym kursy językowe realizowane przez szkołę językową WSB - Lingua Academia.

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki