Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Interaktywne Warsztaty Coachingowe „Quo Vadis maturzysto?”

Warsztaty odbyły się 22 marca br. w Sulęcinie.

_____________________________________________

W minionym tygodniu w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbyły się

Interaktywne Warsztaty Coachingowe

dla uczniów klas maturalnych

„QUO VADIS MATURZYSTO?”,

prowadzone w ramach projektu studenckiego z inicjatywy studentów naszej Uczelni.

Celem warsztatu z zakresu rozwoju osobistego było wsparcie młodych osób w podjęciu decyzji co do wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej oraz pomoc w nakreśleniu kierunku rozwoju kariery zawodowej.

Podczas warsztatu uczniowie otrzymali zestaw metod i narzędzi, które mogą wykorzystać w planowaniu swojej przyszłości.

Warsztat przeprowadziły trenerki współpracujące z WSB:

  • Hanna Magda Nowosielska – coach, trener rozwoju osobistego, absolwentka kilku uczelni wyższych: Collegium da Vinci, Politechniki Poznańskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu o specjalizacjach: Lean Management, Coaching Biznesowy, Zarządzanie Jakością oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Konsultantka oraz trener ciągłego doskonalenia w międzynarodowej korporacji branży motoryzacyjnej. Ciągłe doskonalenie to jej pasja i sposób na życie, co wyraża w licznie podejmowanych dodatkowych formach rozwoju zawodowego i osobistego. Kreatywna autorka programów szkoleniowych z zakresu Lean Management i jego narzędzi, rozwoju kompetencji miękkich oraz ich roli w procesie zarządzania.
  • Joanna Błaszkiewicz – trenerka coachingowa, posiada ponad 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla pracowników handlowych oraz kadry zarządzającej średniego szczebla z zakresu ryzyka handlowego i zagadnień związanych z windykacją oraz w zakresie przestrzegania procedur firmowych. Zajmowała się również audytami wewnętrznymi. W 2016 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Business Coaching (Uniwersytet Szczeciński).
  • Anna Maslej - studentka 3. roku WSB w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, entuzjastka psychologii, coachingu i różnych metod rozwoju osobistego, przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą.

 

DZIĘKUJEMY za inicjatywę, zaangażowanie i realizację warsztatów!

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki