Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Indywidualny Plan Działania dla studenta WSB w ramach projektu Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją

Indywidualny Plan Działania to tworzenie osobistej, indywidualnej wizji kariery, przygotowany wspólnie z doradcą zawodowym. Celem Indywidualnego Planu Działania jest wybór najlepszej możliwej dla uczestnika ścieżki dalszej kariery zawodowej, dostosowany do osobistej sytuacji uczestnika i lokalnego rynku pracy.  IPD rozpoczyna się czterogodzinnym warsztatem z doradcą zawodowym. Kolejnym krokiem są spotkania indywidualne, na których przeprowadzone zostają pogłębione wywiady dotyczące zainteresowań, dotychczasowej ścieżki kariery i predyspozycji osobowościowych.

Zapraszamy wszystkich studentów WSB, I stopnia na bezpłatne spotkania z doradcą zawodowym, które odbywają się w ramach zadań projektu unijnego. Głównym celem spotkań jest podniesienie świadomości w zakresie własnego potencjału, podniesienie samooceny i wybór ścieżki pracy. Dodatkowo można wzbogacić swoje "Portfolio Absolwenta"

Kolejne planowane spotkanie to 12.05.2011 r. o godzinie 17:00. Zgłoszenia proszę kierować do Biura Karier na adres: biurokarier@wsb.gorzow.pl

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki