Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

IV Lubuska Konfrerencja nt. "Kobieta zdrowa i piękna"

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Tygodnik „Ziemia Gorzowska” już po raz czwarty są organizatorami Lubuskiej Konferencji nt. Kobiet, która w tym roku organizowana jest pod hasłem „Kobieta zdrowa i piękna”. Konferencja odbędzie się 9 marca 2009r. o godz. 10.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Myśliborskiej 30.

Patronat honorowy nad spotkaniem objęła Pani Poseł na Sejm RP Elżbieta Rafalska. Tegoroczne przedsięwzięcie zorganizowane zostało przy współpracy z Ogólnopolską Siecią Szkół Policealnych AWANGARDA oraz Centrum Handlowym "PANORAMA". Celem konferencji jest prezentacja uczestnikom spotkania metod pielęgnacji oraz profilaktyki zdrowia i urody. Podczas imprezy będzie można bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów między innymi lekarzy, psychologów czy stylistów.
Poza prelekcjami specjalistów zaprosimy uczestników na prezentacje produktów, konsultacje medyczne i kosmetyczne, warsztaty psychologiczne, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, badanie cery, włosów, skóry głowy itp. Zaprezentujemy nowoczesne urządzenia oraz najnowsze produkty kosmetyczne dostępne w nowoczesnej kosmetologii i medycynie. Należy zaznaczyć, że corocznie nasza konferencja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku rozlosujemy również wśród uczestników atrakcyjne nagrody.
Konferencja ma charakter otwarty, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Plan i program konferencji
            Format: dokument PDF, wielkość: 6 MB

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki