Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

II edycja warsztatów "Aktywna mama"

Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz działająca w jej ramach nieformalna organizacja Lubuska Strefa Kobiet są organizatorami II edycji bezpłatnych warsztatów „Aktywna mama”.

Warsztaty „Aktywna mama” to zajęcia dla wszystkich kobiet chcących podnosić kwalifikacje i rozwijać swoje pasje. Niewątpliwym atutem tych warsztatów jest nie tylko organizowanie zajęć dla pań, ale również dla dzieci, które uczestniczą w nich razem z mamami.  I edycja  warsztatów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się wznowić zajęcia, dostosowując jednocześnie ich tematykę do potrzeb uczestników.  II edycja „Aktywnej mamy” rozpocznie się  10 lutego 2010 r. (środa) o godz. 16.30 w Wyższej Szkole Biznesu . Podobnie jak w roku ubiegłym zajęcia odbywać się będą co tydzień, w środy , począwszy od 10 lutego br. w Wyższej Szkole Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.
Zgłoszenia kierować prosimy na adres mailowy lubuskastrefakobiet@gmail.com  (w treści zgłoszenia prosimy podać terminy i nazwy zajęć, imię i nazwisko mamy i dziecka/dzieci, wiek dziecka/dzieci oraz telefon kontaktowy).

Szczegółowe informacje znajdują się również w zakładce Fundacja Akademicki Salon Kulturalny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie!

Rozkład zajęć II edycji warsztatów. 

Format: dokument PDF, wielkość: 210 KB

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki