Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

III edycja indywidualnych spotkań i warsztatów grupowych z Doradcą Zawodowym.

Od stycznia 2013 roku ruszyła kolejna - III edycja indywidualnych spotkań i warsztatów grupowych z Doradcą Zawodowym– Karoliną Zabilską.

 

Od stycznia 2013 roku ruszyła kolejna - III edycja indywidualnych spotkań i warsztatów grupowych z Doradcą  Zawodowym – Karoliną Zabilską.


Karolina Zabilska posiada ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych ścieżek kariery zawodowej m.in. studentów, kandydatów do pracy, osób niepełnosprawnych oraz pracowników, którzy utracili pracę w wyniku restrukturyzacji firmy etc.

Jeżeli chcesz aby Tobie także pomogła wybrać ścieżkę kariery zawodowej to skontaktuj się  bezpośrednio z Doradcą Zawodowym  pod numerem: 698 276 168 lub z Biurem Karier   (Tel. 733 66 60/61, mail biurokarier@wsb.gorzow.pl)
Odezwij się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania…. Pamiętaj: „ Nie ma pytań bez odpowiedzi”.
Do programu zakwalifikowani są także absolwenci, którzy planują po ukończeniu studiów odbyć płatny staż realizowany w ramach kierunku „Gospodarka Przestrzenna – kierunek z wizją”. W tym roku także przewidziane są staże dla 10 studentów z najwyższą średnią. Dwudziestu studentów już skorzystało z okazji w roku 2011 i 2012. Nie przegap okazji!
Nie czekaj, zadzwoń lub napisz.


Kontakt:
Karolina Zabilska tel. 698 276 168
Biuro Karier : tel. 095 733 66 60/01, mail biurokarier@wsb.gorzow.pl

 

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki