Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Honorowa Odznaka Miasta Gorzowa dla Sztandaru WSB

Rada Miasta Gorzowa Wlkp. uchwałą z dnia 30 maja 2012 r. postanowiła przyznać Sztandarowi Wyższej Szkoły Biznesu  Honorową Odznakę Miasta Gorzowa Wlkp.

Sztandar WSB symbolizuje godność uczelni oraz wartość nauki w życiu człowieka. Sztandar, ufundowany m.in. przez Lubuską Organizację Pracodawców z okazji 10-lecia Uczelni, został uroczyście poświęcony prze ks. Biskupa A. Dyczkowskiego podczas mszy w Katedrze inaugurującej rok akademicki 2006/2007. "Sed vitae discimus" - "Dla życia się uczymy" – sentencja, która widnieje na Sztandarze, przyświeca codziennej działalności uczelni.

Wyższa Szkołą Biznesu na trwale wpisała się w edukacyjny krajobraz Gorzowa. Kształci specjalistów dla lokalnego rynku pracy współpracując bardzo blisko z firmami, instytucjami i urzędami naszego Miasta. Powołana w ubiegłym roku Rada Biznesu dba, by potrzeby i oczekiwania pracodawców znalazły odzwierciedlenie w treściach i formach kształcenia oferowanych przez Uczelnię.

Przyznana przez Radę Miasta Odznaka uświetnia 15 lat działalności WSB na lubuskim rynku edukacyjnym.

Rada postanowiła również wyróżnić Honorową Odznaką pracownika WSB dr Annę Czekirdę, która z uczelnią związana jest od samego początku jej funkcjonowania.

Uroczystość wręczenia Odznak odbędzie się 2 lipca o godz. 9.30 podczas uroczystej sesji Rady Miasta w Sali kameralnej Filharmonii Gorzowskiej.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki