Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Gra Miejska - wyniki

Gra MiejskaWydział Nauk Ekonomicznych zorganizował w dniu 5 czerwca grę miejską pod nazwą "Najciekawsze miejsca Gorzowa - wczoraj i dziś". W organizację gry zaangażowali się szczególnie studenci kierunku Gospodarka Przestrzenna. Gra skierowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

W kilkunastu ciekawych i ważnych miejscach naszego miasta drużyny ze szkół odpowiadalią na pytania i wykonywali specjalnie przygotowane ćwiczenia. Start do gry odbył się na Bulwarze przy Wildomie o godz. 10.00. Zespoły otrzymali wskazówki - i ruszyli w miasto! Na każdym etapie można było zdobyć punkty, a dodatkowo liczony był czas przejścia i wykonania zadań. Na mecie spotkaliśmy się około godziny 14.00.

Gra miejska to nowa inicjatywa WSB promująca kierunek Gospodarka Przestrzenna, ale przede wszystkim jej celem jest poznanie ciekawych zakątków Gorzowa, ich historii i teraźniejszości.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły lokalne media - Gazeta Lubuska, portal 66-400, a Telewizja Polska Oddział w Gorzowie, która towarzyszyła drużynom w trakcie zawodów.

Poniżej prezentujemy wyniki w I edycji Gry Miejskiej

 

Miejsce nr drużyny Szkoła Ilość punktów
1 9 Zespół Szkół Ekonomicznych 68
2 2  IV Liceum Ogólnokształcące 67
3 8  Zespół Szkół nr 12 60 
3 5  Zespół Szkół nr 12 60
4 4  Zespół Szkół nr 12 59
4 7  Zespół Szkół nr 12 59
4 1  Zespół Szkół Budowlanych 59
5 3  Zespół Szkół Gastronomicznych 55
6 6 Zespół Szkół nr 12 40

 

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki