Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Gra Miejska "Najciekawsze miejsca Gorzowa - wczoraj i dziś" - wtorek 5 czerwca

Wydział Nauk Ekonomicznych organizuje w dniu 5 czerwca grę miejską pod nazwą "Najciekawsze miejsca Gorzowa - wczoraj i dziś".

W organizację gry zaangażowali się szczególnie studenci kierunku Gospodarka Przestrzenna. Gra skierowana jest do uczniów szkoł ponadgimnazjalnych oraz studentów. W kilkunastu ciekawych i ważnych miejscach naszego miasta drużyny ze szkół odpowiadać będą na pytania i wykonywac specjalnie przygotowane ćwiczenia. Już samo dotarcie do wybranych miejsc będzie stanowiło pewną trudność. Pierwszy etap rozpocznie się na Bulwarze przy Wildomie o godz. 10.00. Zespoły otrzymają wskazówki - i ruszą w miasto! Na każdym etapie będzie można zdobyć punkty, a dodatkowo liczony będzie także czas przejścia i wykonania zadań. Na mecie spotkamy się około godziny 14.00.

Gra miejska to nowa inicjatywa WSB promująca kierunek Gospodarka Przestrzenna, ale przede wszystkim jej celem jest poznanie ciekawych zakątków Gorzowa, ich historii i teraźniejszości.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły lokalne media - Gazeta Lubuska, portal 66-400, a Telewizja Polska Oddział w Gorzowie będzie towarzyszyła drużynom w trakcie zawodów.

Mamy nadzieję, że gra wpisze się w cykl imprez organizowanych w naszym mieście i wzbudzi pozytywne emocje i zainteresowanie Gorzowian. Zapraszamy do zabawy!

Gra objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa

Gorzow Przystan

 Patronat medialny:

 TVPGorzow   66-400   Gazeta Lubuska

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki