Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Gorzowskie osobowości PATIO TV wybrane

Dnia 20 września 2008r. w Centrum Handlowym Galeria Askana odbył się Casting do Telewizji pod hasłem „Młodzieżowa osobowość telewizyjna Patio TV”.

Casting był częścią ogólnopolskiego przeglądu młodych talentów organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi oraz Telewizję Fabryki
Mediów.

Partnerem lokalnym przedsięwzięcia była Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp.Przedsięwzięcie miało na celu wyłonienie zdolnych i utalentowanych ludzi, których pasją jest pisanie scenariuszy, tworzenie audycji telewizyjnych i praca w mediach. Od czerwca do września w 13 miastach Polski – Lublinie, Koninie, Bydgoszczy, Bytomiu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Stargardzie Szczecińskim, Głogowie, Wodzisławiu Śląskim oraz Koszalinie odbywały się castingi, podczas których zostali wybrani finaliści przeglądu. Trzynaście najlepszych osób zmierzy się podczas wielkiego finału w Łodzi i stanie przed szansą zdobycia pracy w ogólnopolskiej telewizji Patio TV – nowym kanale telewizyjnym skierowanym do młodego odbiorcy.

Efektem przeglądu pt. „Młodzieżowa osobowość telewizyjna Patio TV” będzie program, który zostanie wyemitowany na antenie Patio TV. Przez 8 tygodni od początku października 2008r. w każdą niedzielę będzie można obejrzeć relacje z kolejnych przeglądów konkursowych, a 6 grudnia 2008r. finał programu.

 Uczestnicy gorzowskiego castingu próbowali przekonać jurorów do swojej osoby na różne sposoby - śpiewali piosenki, tańczyli, recytowali wiersze. Jednak baczne oko profesjonalistów od razu dyskwalifikowało tych, którzy udawali kogoś innego niż w rzeczywistości.

Z gorzowskich eliminacji, do dalszego etapu konkursu dostali się: Anna Michniuk, Marta Jaczyńska, Kamil Kasperowicz i Krzysztof Kozłowski.

Trzymamy kciuki za reprezentantów z Gorzowa!

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki