Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Gorzów na planszy Monopoly - głosowanie ruszyło

Ruszyło głosowanie w ogólnopolskiej akcji tworzenia narodowej planszy najpopularniejszej gry na świecie. Od dziś do 20 marca gorzowianie mogą głosować na nasze miasto, aby znalazło się na planszy Monopoly. Każdy głos na wagę złota! Udział w akcji mogą brać osoby powyżej 13 roku życia. Głosować można raz dziennie z jednego adresu email. Jeśli masz dwie skrzynki, dwa adresy, zagłosuj drugi raz!

Jak mówią pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta, znaleźli się już gorzowianie, którzy specjalnie na czas trwania akcji założą sobie kilka skrzynek poczty elektronicznej. Robią to po to, bo tylko dwadzieścia dwa miasta, które uzyskają w internetowym głosowaniu największą liczbę głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska.

Jak zagłosować? Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się. Na podany adres email przyjdzie wiadomość zwrotna z linkiem do ostatecznego zakończenia rejestracji. Od tego momentu można oddawać głosy na nasze miasto.

Pole na narodowej planszy Monopoly Polska to doskonała okazja do promocji miasta, jego walorów, atrakcji turystycznych oraz możliwości biznesowych. To także prestiż, jakim jest znalezienie się na planszy jednej z najbardziej rozpoznawanych i lubianych gier na świecie. Wreszcie to wielki sukces być wyróżnionym spośród prawie 1000 innych polskich miast i uwiecznionych w grze, która zadebiutuje na polskim rynku jesienią 2011 roku i wejdzie w obieg na lata.

Wydział Rozwoju i Promocji Miasta zaprasza także do udziału w lokalnych rozgrywkach w Monopoly. Turnieje odbywać się będą przez najbliższe cztery wtorki w restauracji Corto Caffe przy ul. Kosynierów Gdyńskich 20. Początek o godz. 18.00
 

foto. biuro prasowe Monopoly Polska

źródło: www.gorzow.pl 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki