Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Finał konkursu ekologicznego 2011

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. już po raz dziewiąty organizuje konferencję dotyczącą ochrony przyrody w naszym regionie. Śladem poprzednich lat, z wielką przyjemnością zapraszamy nauczycieli oraz młodzież do udziału w konferencji „Odnawialne źródła energii - przyszłość nowoczesnej gospodarki”, która odbędzie się w dniu  23 listopada 2011 r. (środa) o godz. 10.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

 

Coroczne spotkania i ogłaszane przez uczelnię konkursy o tematyce ekologicznej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród nauczycieli jak i uczniów.

Rolą młodzieży – wzorem ubiegłych lat – jest współredagowanie konferencji poprzez nadsyłanie prac konkursowych w ramach wybranej kategorii:

napisanie referatu nt: „Naturalne zasoby przyrody jako element gospodarki przestrzennej”,

konkurs fotograficzny pt.: „Odnawialne źródła energii- przyszłością nowoczesnej gospodarki”,

konkurs plastyczny pt.: „Kreatywne spojrzenie na odnawialne źródła energii”,

film pt.: „Odnawialne źródła energii- przyszłością nowoczesnej gospodarki”.

Prace można nadsyłać (dostarczać) do 14 listopada 2011r. (decyduje data wpływu prac do WSB). Spośród przysłanych referatów Rada Naukowa konferencji wybierze najciekawsze prace do referowania i publikacji. Najbardziej interesujące filmy  zaprezentujemy w trakcie spotkania. Konkurs fotograficzny i plastyczny zostanie zakończony wystawą. 

Gorąco zachęcamy młodzież i nauczycieli do udziału w konferencji i konkursie.

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki