Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Bezpłatne doradztwo psychologiczne - kwiecień 2011

Zapraszamy studentów WSB do korzystania z bezpłatnych dyżurów Pani Psycholog w kwietniu 2011r. Spotkania mają na celu pomóc w rozwiązaniu dylematów, z którymi borykamy się na co dzień. Psycholog może służyć wsparciem emocjonalnym, zrozumieniem w trudniejszych chwilach, pomoże w nauce radzenia sobie z frustracją i stresem we wszelkich sytuacjach życiowych, podczas egzaminów i rozmów kwalifikacyjnych. Może stać się dla nas powiernikiem wątpliwości, tajemnic i bezradności, które są nieodłącznym elementem naszego życia. Psycholog nie krytykuje, nie ocenia, ale może pokazać nam mocne strony naszej osobowości, jest profesjonalistą, którego obowiązuje zachowanie tajemnicy. Jeśli chcesz porozmawiać z fachowcem zapoznaj się z harmonogramem dyżurów załączonym poniżej.

Pani Psycholog mgr Dorota Suchomska będzie przyjmowała bezpłatnie wszystkich chętnych Studentów WSB w ramach doradztwa psychologicznego w następujących dniach:

  • 8 kwietnia 2011 r. (piątek) w godzinach 15:00 - 19:00
  • 15 kwietnia 2011 r. (piątek) w godzinach 15:00 - 19:00
  • 22 kwietnia 2011 r. (piątek) w godzinach 15:00 - 19:00
  • 29 kwietnia 2011 r. (piatek) w godzinach 15:00 - 19:00


Pani Psycholog pełni dyżury w ramach projektu "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Służy swą wiedzą, radą, wsparciem w pokoju nr 304. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, a także przypominamy, że doradztwo psychologiczne jest całkowicie bezpłatne!
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki