Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Badamy skalę eurosieroctwa

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w ramach utworzonego w listopadzie 2006 roku Centrum Monitoringu Jakości Życia Mieszkańców Gorzowa Wlkp., przystąpiły do realizacji kolejnego projektu badawczego. Badania dotyczą tym razem skali zagranicznych migracji zarobkowych mieszkańców naszego miasta.


Mimo, że coraz częściej mówi się o bilansowaniu się negatywnych i pozytywnych skutków tej nowej fali migracyjnej, pojawiają się także głosy mówiące o kryzysie instytucji rodziny w regionach, gdzie wiele osób wyjeżdża za granicę podejmować zatrudnienie na stałe bądź sezonowo. Ze względu na szeroko sygnalizowany brak wiarygodnych analiz dotyczących tych problemów, przeprowadzenie badań poruszających tą problematykę jest na pewno niezmiernie ważnym elementem strategii funkcjonowania każdego miasta.
Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby osób, które wyjechały za granicę w poszukiwaniu pracy. Jesteśmy zainteresowani również możliwością przeprowadzenia rozmowy z członkami rodzin takich osób.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby wziąć udział w badaniu prosimy o kontakt mailowy na adres pbn@wsb.gorzow.pl bądź telefoniczny 601 286 685.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki