Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Anglistyka od A do Z

Aktualizacja
Zdjęcia z konferencji w dziale <<Galeria>>
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „Anglistka od A do Z”, która odbędzie się 16 stycznia (10.00-13.30) w auli Wyższej szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wyższa Szkoła Biznesu, zaś partnerem lokalnym Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi. Konferencja skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, językowych oraz wszystkich osób zainteresowanych nauką języka angielskiego.

Świat, który nas otacza ciągle się zmienia i stawia coraz wyższe wymagania. Ludzie, którzy chcą coś osiągnąć, muszą pracować nad sobą, rozwijać się i ciągle się uczyć. Obecnie bardzo potrzebna staje się znajomość języków obcych. Istnieje wiele dziedzin wymagających ich znajomości, a profity z nauki są bezdyskusyjne. Nauka języków jest świetną inwestycją gwarantującą sukces życiowy. Do takich inwestycji w sposób szczególny zachęcać należy młodych ludzi i uświadamiać im, że znajomość języków obcych otwiera drzwi do całego świata. 
W związku z tym Wyższa Szkoła Biznesu oraz Wyższa Szkoła Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi organizują Konferencję „Anglistka od A do Z”.
W spotkaniu, które częściowo prowadzone będzie w języku angielskim, udział wezmą językoznawcy, którzy podczas wystąpień, poruszą interesujące tematy z zakresu angielskiego obszaru językowego. Podczas konferencji nastąpi także podsumowanie konkursu „Anglicyzmy”, do którego zaprosiliśmy lubuskie szkoły ponadgimnazjalne i językowe.

PROGRAM KONFERENCJI

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki