Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Fundacja CIA Aktualności

Akcja Mikołajkowa Święto Przedszkolaka i Studenta

W dniu 8 grudnia 2008r. (w godz. 10.00-12.00) w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się akcja mikołajkowa „Święta przedszkolaka i studenta” organizowana przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp.

Celem naszych działań było wspólne wykonanie, przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu oraz maluchów z Przedszkola nr 31 w Gorzowie Wlkp., świątecznych kartek, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na zakup paczki świątecznej dla ubogiej rodziny w ramach akcji organizowanej przez Caritas „Rodzina rodzinie”.

Łącząc dziecięcą wyobraźnie przedszkolaków i studencką kreatywność powstały piękne, nietuzinkowe i oryginalne kartki świąteczne. Kartki rozprowadzone zostaną wśród studentów zaocznych Wyższej Szkoły Biznesu oraz w Przedszkolu nr 31.

Chcieliśmy sprawić, by świąteczne marzenia potrzebujących ludzi, stały się rzeczywistością. Boże Narodzenie to czas miłosierdzia. Przechodząc obok ludzie wyciągają pomocną dłoń, pomagają biedniejszym i wszystkim, którzy potrzebują pomocy.  Fundacja Akademicki Salon Kulturalny poprzez takie działania chce, choć na chwilkę, stać się Mikołajem tych czasów.

Sponsorami upominków dla przedszkolaków był Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Hurtownia Artykułów Biurowych i Papierniczych INTER-PAP w Gorzowie Wlkp.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki