Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Akademia sukcesu

Chcesz bliżej poznać siebie i swoje możliwości?
Nie wiesz jak czerpać zadowolenie z pracy?
Interesuje cię własny rozwój zawodowy?
Chcesz poznać swoje predyspozycje?

AKADEMIA SUKCESU

Jest właśnie dla ciebie!

Nowa specjalność na studiach podyplomowych
w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp.

„Tu nie będziesz uczył się tego, co wymyślili inni.
Tu będziesz uczył się, co możesz wymyślić sam”

Wszyscy doświadczyliśmy dobrodziejstw naszego systemu edukacji, którego początki sięgają okresu rewolucji przemysłowej w Anglii. Stworzono wówczas system szkolnictwa, który miał przystosować młodych ludzi do pracy w fabryce (lista obecności, dyscyplina, oceny, godziny lekcyjne, siedzenie w ławkach, czyli monotonia). Początki kariery zawodowej większość osób, z którymi na ten temat rozmawialiśmy, potwierdzają nieprzystosowanie systemu szkolnictwa do wymogów życia i pracy we współczesnym świecie.

Studia podyplomowe „Akademia Sukcesu” to antidotum dla tych, którzy przeszli cały system edukacyjny i dalej nie czują pełnej satysfakcji ze swojego życia zawodowego. To także oferta dla tych, którzy są już w trakcie kariery zawodowej, ale z różnych względów mają potrzebę zmiany, chcą doświadczyć czegoś nowego.

Jeśli jesteś niezdecydowany, wewnętrznie rozdarty, stoisz na rozdrożu, próbujesz odnaleźć swoją drogę zawodową, „Akademia Sukcesu” jest miejscem właśnie dla Ciebie.

Priorytetem przy doborze kadry było pozytywne nastawienie do ludzi i umiejętność przekazywania wiedzy metodą warsztatową. Wszyscy wykładowcy „Akademii Sukcesu” to ludzie lubiący swoją pracę, świadomi, że praca to nie tylko pieniądze, ale również samospełnienie, nadawanie wartości swojemu życiu, misja samodoskonalenie i przyjemność.
Nasza kadra to: psychologowie, profesorowie różnych dziedzin, specjaliści doradztwa zawodowego, specjaliści finansowi i podatkowi, artyści. To ludzie w różnym wieku, skupieni wokół idei wydobycia z słuchaczy tego, co indywidualne, potrafiący nadać Twojej karierze zawodowej osobisty wymiar.

Oferujemy autorski, innowacyjny projekt, którego celem jest w sposób prosty i przejrzysty dotrzeć do słuchaczy tak, by świadomie analizowali swoje doświadczenia i potrafili na ich podstawie podejmować skuteczne decyzje. Nauka odbywać się będzie w formie zajęć warsztatowych, spotkań z ludźmi sukcesu czy indywidualnych zajęć z psychologiem.

Zakładamy prowokowanie sytuacji, w której – z jednej strony ujawniają się indywidualne wartości istotne dla każdego uczestnika, a z drugiej – zaimprowizowane warunki pozwolą każdemu uczestniczyć w doświadczaniu innych.

Unikalność „Akademii Sukcesu” polega również na tym, że dostosujemy rodzaj i sposób przekazywania wiedzy do potrzeb naszych słuchaczy. Umiejętności i wiedza zdobyte podczas zajęć, będą konfrontowane podczas spotkań z ludźmi oraz poprzez działania zewnętrzne.

Szczegółowe informacje nt. „Akademii Sukcesu” dostępne pod nr tel.: 0 95 7 33 66 68
lub na stronie internetowej www.wsb.gorzow.pl

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki