Newsy dla słuchaczy

Studia podyplomowe

27.03.2020 r.

Uwaga!
Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi MNiSW Uczelnia umożliwia przeprowadzanie zajęć w formie zdalnej.
Szczegółowe informacje o terminach i formach zajęć podawane są poprzez maile. Prosimy o systematyczne obieranie wiadomości.
W razie pytań – pracownicy WSB są gotowi do pomocy: kontakt ws. studiów podyplomowych >>>
Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

_____________________________________

25.03.2020 r.

Szanowni Słuchacze,

uprzejmie informujemy, iż pomimo zawieszenia zajęć stacjonarnych w siedzibie Uczelni usilnie pracujemy, by zapewnić Państwu dostęp do wykładowców oraz materiałów dydaktycznych tak, by program każdej specjalności został w pełni zrealizowany.
Wybrane zajęcia odbędą się w systemie zdalnym.
Trwają prace nad techniczną stroną tego przedsięwzięcia. Prosimy o gotowość do nauki on-line w godzinach przewidzianych w planie na poszczególne zajęcia w sobotę 28.03. i / lub w niedzielę 29.03.
Szczegółowe informacje zostaną przekazane w czwartek wieczorem, a dla zajęć niedzielnych – w piątek.
Proszę sprawdzać wiadomości na skrzynkach grupowych oraz mailach prywatnych.

_____________________________________

23.03.2020 r.

Szanowni Słuchacze,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie informujemy, że:

zajęcia dydaktyczne odbywające się w siedzibie Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. zostają zawieszone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzenia kształcenia on-line będziemy podawać na bieżąco. Prosimy o odbieranie wiadomości e-mail oraz śledzenie komunikatów na stronie www.

_____________________________________

23.03.2020 r.

Przerwa techniczna II
Informujemy, że nadal trwają prace konserwacyjne serwera WSB. W związku z tym od wtorku 24.03 do czwartku 26.03 STRONA INTERNETOWA http://www.wsb.gorzow.pl/ może być NIEDOSTĘPNA. Nie będą też funkcjonowały uczelniane MAILE.
Bieżące ważne informacje dotyczące funkcjonowania Uczelni będziemy zamieszczać na Facebooku: https://www.facebook.com/wsbgorzow, natomiast ze studentami studiów I stopnia będziemy kontaktować się dodatkowo poprzez https://wsb.edziekanat.pl/.
Zapraszamy do kontaktów telefonicznych i poprzez Messengera.

_____________________________________

18.03.2020 r.

Przerwa techniczna
Informujemy, że od czwartku 19.03 (od godz. 18.00) do soboty 21.03 nie będzie działać strona internetowa http://www.wsb.gorzow.pl/. Nie będą również funkcjonowały uczelniane maile. W niedzielę 22.03 wszystko powinno wrócić do normy.
Bieżące ważne informacje dotyczące funkcjonowania Uczelni będziemy zamieszczać na Facebooku: https://www.facebook.com/wsbgorzow. Zapraszamy do polubienia profilu oraz do kontaktów telefonicznych (podanych poniżej w informacji z 16.03) i poprzez Messengera.

_____________________________________

18.03.2020 r.

Szanowni Słuchacze!
w związku z kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce oraz wytycznymi Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczącymi środków ostrożności informuję, że rozważana jest możliwość wydłużenia okresu zawieszenia zajęć w WSB.
Prawdopodobnym jest, że zajęcia na studiach podyplomowych zaplanowane na 28-29.03.2020 r. mogą zostać przełożone na późniejszy termin. Prosimy śledzić informacje na stronie internetowej Uczelni http://www.wsb.gorzow.pl, na Facebooku https://www.facebook.com/wsbgorzow oraz na bieżąco odbierać maile przesyłane z dziekanatu studiów podyplomowych.
Zapewniamy także, że wszystkie objęte programami studiów podyplomowych zajęcia zostaną zrealizowane, a zmiany terminów w planach spotkań dokonane będą po oficjalnym komunikacie MNISW oraz GIS o możliwości wznowienia zajęć dydaktycznych.

dr Anna Czekirda
REKTOR WSB

_____________________________________

16.03.2020 r.

Kontakt z pracownikami WSB
W okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych do dnia 25.03.2020 r. z powodu koronawirusa Uczelnia będzie nieczynna w weekendy oraz niektóre dni powszednie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO I SZKOLEŃ (CKPIS)
• Radosław Trzaskowski, dyrektor CKPIS: tel. 784 595 662, e-mail: r.trzaskowski@wsb.gorzow.pl oraz podyplomowe@wsb.gorzow.pl
• Anna Starzyńska-Maniecka, koordynator ds. studiów podyplomowych i szkoleń: tel. 733 744 711, e-mail: a.starzynska@wsb.gorzow.pl
KWESTURA
• Renata Czyżniejewska, kwestura (opłaty za studia): tel. 733 144 255, e-mail: kwestura@wsb.gorzow.pl
WŁADZE UCZELNI
• dr Anna Czekirda, rektor: tel. 668 812 679, e-mail: a.czekirda@wsb.gorzow.pl
• Arleta Terpiłowska-Dworczak, dziekan: tel. 784 594 845, e-mail: a.dworczak@wsb.gorzow.pl

_____________________________________